KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948365
nr 1294 8365
Oidentifierad konstnär. Signerad, tidigt 1900-tal. Olja på gipstavla. Motivet: 29x20, ramens yttermått: 38x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:07:36
1.100 kr
800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)